Верифікований профіль
7
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (2)

  • 31 000 $
    756 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 55-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Котовского селище ЖК Зодіак
    1 кімната
    41 / 18 / 10 м²
    поверх 2 з 13
    2022 рік побудови
    3 дні тому
    У продажу квартира в новому зданому будинку в одній з кращих локацій Котовського. 1-кімнатна квартира в ЖК Зодіак площею 41 м2 і вдалим плануванням. Простора спальня 18 м2 з нішею для гардеробної і кухня 10 м2 з виходом на балкон. Балкон можна засклити. Квартира класна південна, тепла і світла. Низький поверх, який багато хто зараз шукає. Будинку до 10 років і квартира підходить під держпрограми. Телефонуйте, шикарна пропозиція за справедливою ціною!
    Рієлтор
  • 89 500 $
    2 101 $/м²

    Тополевий пров., 17А

    1 кімната
    43 / 22 / 10 м²
    поверх 23 з 26
    2022 рік побудови
    3 дні тому
    Квартира з новим ремонтом в ЖК Акрополь на 5 станції Фонтану. Квартира з окремою спальнею кімнатою і великою кухнею-вітальнею. Повністю облаштована для життя. В квартирі є пральна машинка, бойлер, посудомийна машина, холодильник і телевізор. А також свій балкон, що зараз рідко зустрічається в нових ЖК. Закрита территорія житлового комплексу з цілодобовою охороною та відеозпостереженням. Топова локація, поблизу навчальні заклади. Море в 20 хвилинах ходьби від житлового комплексу, але немає такої щільної забудови як в в Аркадії. Дзвоніть! Оперативний показ!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.